Model Number : CY7C1079DV33-12BAXI
Place of Origin : Germany
MOQ : 1PCS
Price : Bargain
Payment Terms : L/C, T/T
Supply Ability : 5000PCS+48hours
Delivery Time : 48hours
Packaging Details : Tray
Infineon Technologies : CY7C1079DV33-12BAXI
Storage capacity : 32 Mbit
Organize : 4 M x 8
Interview time : 12 ns
Interface Type : Parallel
Supply voltage - max : 3.3 V
Supply voltage - min : 3 V
Supply Current—Maximum : 250 mA
Minimum working temperature : -40℃
Maximum working temperature : +85℃
Encapsulation : FBGA-48
Packing Quantity : 420 PCS
CY7C1079DV33-12BAXI Infineon Technologies SRAM 32Mb 3.3V 12ns 4Mx8 Fast Async CY7C1079DV33-12BAXI FBGA-48
CY7C1079DV33-12BAXIT
Manufacturer: Infineon
Product Type: Static Random Access Memory
Storage capacity: 32 Mbit
Organization: 4M x 8
Access time: 12 ns
Interface Type: Parallel
Supply Voltage - Max: 3.3 V
Supply voltage - Min: 3 V
Supply Current—Maximum: 250 mA